EKSTERJERS
 • Drosmīga nākotne Palielināt
  Drosmīga nākotne

  Gluds, bet izteiksmīgs, ar unikālu dubulto dzinēja pārsegu, kas izceļ raksturīgo "tīģera seju", un Heartbeat dienas gaitas lukturiem pilnīgi jaunā Kia Niro ārējais dizains garantē uzmanību. Izbaudiet unikalitāti, ko veido kombinētais divu toņu priekšējais režģis ar matēto un glancēto apdari. Lai kāds būtu skatupunkts, tā sešstūru raksts signalizē nākotni un augstās tehnoloģijas. To papildina spēcīgs apakšējā apšuvuma dizains, kas veido īpaši platu izskatu un integrēts centrālais uzlādes punkts.

 • Izteiksmīgas CUV sānu detaļas Palielināt
  Izteiksmīgas CUV sānu detaļas

  Pilnīgi jaunā Kia Niro sānu profils ir veidots ap vienkāršu līniju ar drosmīgu CUV stilu un unikālu virsbūves apdari, kas rada atšķirīgu vizuālo tēlu. Tas apvienots ar augsto tehnoloģiju divu toņu virsbūves krāsojumu, High Glossy vai Steel Gray paneļiem un stilīgu Aero C-Pillar statni, kas uzlabo gaisa plūsmu un aerodinamiku.

 • Pārliecinošs spēks aizmugurē Palielināt
  Pārliecinošs spēks aizmugurē

  Drosmīgs un stilīgs: aizmugurē vienkārša un brīnišķīga dizaina koncepcija ietver bumeranga stila lukturus, Heartbeat atstarotāju, izturīgu aizsargplāksni un spēcīgu, bet vienkāršu apakšējo bamperu. Tas papildina elektromobiļa priekšpusi ar izsmalcinātām, tīrām virsbūves līnijām un unikālu C statni, kas uzlabo aerodinamiku.

Iepriekš Tālāk

INTERJERS
 • Dāsns ik izpausmē Palielināt
  Dāsns ik izpausmē

  Radot plašu telpu un sekojot minimālismam detaļās, mūsu dizaineri ir apvienojuši jaunāko augsto tehnoloģiju dizainu un tehnoloģijas ar ērtām sēdvietām un viedām funkcijām, kā arī pievērsuši lielu uzmanību tam, lai jūs un jūsu pasažieri varētu atpūsties.

 • Dabas iedvesmoti videi draudzīgi materiāli Palielināt
  Dabas iedvesmoti videi draudzīgi materiāli

  Apliecinot Kia nemainīgo apņēmību ievērot ilgtspēju, mēs pilnīgi jaunajam Niro esam izstrādājuši dažādus sēdekļu materiālus. Atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa sēdekļu materiāls ietver audumu, auduma un mākslīgās ādas kombināciju, PVC mākslīgo ādu vai PU mākslīgo ādu, divām pēdējām esot vegāniskām. PU vegāniskās ādas sēdekļos ir pielietots Tencel™, kas izgatavots no eikalipta koksnes un rada dabiskāku sajūtu.

 • Iedvesmojošs, inovatīvs kokpits Palielināt
  Iedvesmojošs, inovatīvs kokpits

  Atklājiet Kia jauno, nākotnē vērsto dizaina valodu – Opposites United – arī pie stūres: papildinot drosmīgi netradicionālo formu ar horizontāliem un diagonāliem elementiem instrumentu paneļa un durvju apdares izkārtojumā, intuitīvās un lietotājam draudzīgās funkcijas ir neticami viegli sasniedzamas un ērti lietojamas. Komplektā ar pielāgojamu līnijas formas salona apgaismojumu.

 • Savienots dubultais ekrāns Palielināt
  Savienots dubultais ekrāns

  Jūsu priekšā – izliekts augsto tehnoloģiju dubultais 10,25 collu ekrāns ar augstu izšķirtspēju, kas apvieno vadītāja instrumentu paneli un infoizklaides funkciju ekrānu vienā digitālajā virsmā.

 • Elegants vadītāja izkārtojums Palielināt
  Elegants vadītāja izkārtojums

  Papildinot teksturētus pārstrādātus materiālus un relaksējošu vides apgaismojumu vadītāja sēdvietā, viduskonsole ar integrētām daudzrežīmu vadības ierīcēm nodrošina ērtu multivides un klimata iestatījumu pārvaldību. Tikmēr visapkārt – labākais no estētiska dizaina apvienojumā ar pārveidojamu konsoles glabātuvi un pārvietojamiem glāžu turētājiem.

Iepriekš Tālāk

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Kia garantija attiecas uz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (plus Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Atkāpes no spēkā esošajiem garantijas nosacījumiem, piemēram, attiecībā uz akumulatoriem, krāsu un aprīkojumu regulē vietējie noteikumi un nosacījumi. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].

EV

30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Degviela Battery capacity Pārnesumu kārba Electric Energy Consumption Cena Atlaižu cenas
EV Dzinējs 64 kWhEXElektromotors64,8Automātiskā16,248 99041 990
EV Dzinējs 64 kWhTXElektromotors64,8Automātiskā16,253 99045 990

Kia augstsprieguma litija jonu baterijas elektriskajos transportlīdzekļos (EV), hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (PHEV) ir konstruētas tā, lai tām būtu ilgs kalpošanas laiks. Uz šīm baterijām attiecas KIA garantija, kas sedz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (MHEV) Kia garantija sedz 2 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV automašīnām Kia garantē 70% akumulatora ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai samazinātu iespējamo kapacitātes zudumu skatiet īpašnieka rokasgrāmatu. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].